NIE PAMIETASZ HASŁA?

Wydarzenia 2022 / 2023

Życzenia świąteczne

22 grudnia 2022 by M T in

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą czasem spokoju i szczęścia,radości przeżywanej w gronie najbliższych oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.Niech Nowy Rok 2023 przyniesie wszelką pomyślnośći pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń. Wszystkiego najlepszego życzą: Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych ” Nasza Szkoła” w Michalinowie Oleśnickim

22 grudnia w naszej placówce od rana panowała podniosła świąteczna atmosfera, a zapach wigilijnych potraw unosił się wszędzie. Zgodnie z tradycją usiedliśmy wspólnie do świątecznego stołu. Odwiedzili nas goście. Był opłatek , życzenia , kolędy , świąteczne potrawy i oczywiście prezenty. Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT

Uczniowie ,,Naszej Szkoły” z wizytą w Wiosce Świętego Mikołaja w Skansen Bicz. Dzieci zwiedzały chatę Świętego Mikołaja. W pracowni Elfów przyjrzały się pracy pomocników Świętego Mikołaja, a w kąciku Elfa piekły pierniczki. Pisały również listy z prośbą o wymarzony prezent, który następnie wysyłały w mikołajkowej poczcie. Po skończonej pracy była zabawa w rytm świątecznych melodii

Podobnie jak w poprzednich edycjach Jarmarku, Nasza Szkoła wystawiła 18 grudnia na Dużym Rynku w Zagórowie własne stoisko, na którym zachęcaliśmy do zabawy 5-10-15 Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę i dbałość o szczegóły. Dziękujemy wszystkim,którzy odwiedzili nasze stoisko i wzięli udział w zabawie 5-10-15. Ozdoby świąteczne wykonane przez naszych uczniów cieszyły się wielkim powodzeniem.

Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy odbyli w listopadzie kolejne praktyki wspomagane. Tym razem pracowali w gospodarstwie ogrodniczym.

Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy oraz uczestnicy programu Rehabilitacja 25 plus przygotowali w tym roku cudeńka z makramy. Teraz uczą się jak być przedsiębiorczym – rozprowadzają wykonane ozdoby wśród rodziny , znajomych , sąsiadów i zbierają fundusze na paczki świąteczne . Następnym krokiem będzie trening ekonomiczny ( liczenie pieniędzy , dokonywanie zakupów , pakowanie ).

Szkoła do hymnu 2022

18 listopada 2022 by M T in

Podobnie jak w ubiegłych latach wzięliśmy udział w akcji MEN i o symbolicznej godzinie 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Nasze przedszkolaki

14 listopada 2022 by M T in

Wysłanie dziecka do przedszkola jest najlepszą decyzją, jaką rodzić może podjąć dla swojego dziecka. Nie warto więc przejmować się zbytnio początkowymi trudnościami. Pierwsze tygodnie w przedszkolu już za nami. Dzieci przyzwyczaiły się do nowej sytuacji, miejsca i otoczenia.

Każdego roku ,tuz przed 11 listopada, przygotowujemy się do obchodów Święta Niepodległości. Porządkujemy pamiątkową mogiłę POW-iaków w osińskim lesie , wykonujemy kotyliony , gazetki , prasujemy flagi , ozdabiamy narodowymi barwami budynek. Tradycją już jest , że zawsze pieczemy tez rogaliki na kształt podkowy zgubionej przez konia św. Marcina. Lubimy to święto 🙂

Każdego roku nasi uczniowie i wychowankowie pamiętają o bliskich zmarłych. Odwiedzają i porządkują groby , zapalają znicze. Ta coroczna tradycja jest również okazją do kształtowania świadomości własnej tożsamości.

Życzenia świąteczne

22 grudnia 2022 by M T in

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą czasem spokoju i szczęścia,radości przeżywanej w gronie najbliższych oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.Niech Nowy Rok 2023 przyniesie wszelką pomyślnośći pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń. Wszystkiego najlepszego życzą: Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych ” Nasza Szkoła” w Michalinowie Oleśnickim

22 grudnia w naszej placówce od rana panowała podniosła świąteczna atmosfera, a zapach wigilijnych potraw unosił się wszędzie. Zgodnie z tradycją usiedliśmy wspólnie do świątecznego stołu. Odwiedzili nas goście. Był opłatek , życzenia , kolędy , świąteczne potrawy i oczywiście prezenty. Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT

Uczniowie ,,Naszej Szkoły” z wizytą w Wiosce Świętego Mikołaja w Skansen Bicz. Dzieci zwiedzały chatę Świętego Mikołaja. W pracowni Elfów przyjrzały się pracy pomocników Świętego Mikołaja, a w kąciku Elfa piekły pierniczki. Pisały również listy z prośbą o wymarzony prezent, który następnie wysyłały w mikołajkowej poczcie. Po skończonej pracy była zabawa w rytm świątecznych melodii

Podobnie jak w poprzednich edycjach Jarmarku, Nasza Szkoła wystawiła 18 grudnia na Dużym Rynku w Zagórowie własne stoisko, na którym zachęcaliśmy do zabawy 5-10-15 Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę i dbałość o szczegóły. Dziękujemy wszystkim,którzy odwiedzili nasze stoisko i wzięli udział w zabawie 5-10-15. Ozdoby świąteczne wykonane przez naszych uczniów cieszyły się wielkim powodzeniem.

Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy odbyli w listopadzie kolejne praktyki wspomagane. Tym razem pracowali w gospodarstwie ogrodniczym.

Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy oraz uczestnicy programu Rehabilitacja 25 plus przygotowali w tym roku cudeńka z makramy. Teraz uczą się jak być przedsiębiorczym – rozprowadzają wykonane ozdoby wśród rodziny , znajomych , sąsiadów i zbierają fundusze na paczki świąteczne . Następnym krokiem będzie trening ekonomiczny ( liczenie pieniędzy , dokonywanie zakupów , pakowanie ).

Szkoła do hymnu 2022

18 listopada 2022 by M T in

Podobnie jak w ubiegłych latach wzięliśmy udział w akcji MEN i o symbolicznej godzinie 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Nasze przedszkolaki

14 listopada 2022 by M T in

Wysłanie dziecka do przedszkola jest najlepszą decyzją, jaką rodzić może podjąć dla swojego dziecka. Nie warto więc przejmować się zbytnio początkowymi trudnościami. Pierwsze tygodnie w przedszkolu już za nami. Dzieci przyzwyczaiły się do nowej sytuacji, miejsca i otoczenia.

Każdego roku ,tuz przed 11 listopada, przygotowujemy się do obchodów Święta Niepodległości. Porządkujemy pamiątkową mogiłę POW-iaków w osińskim lesie , wykonujemy kotyliony , gazetki , prasujemy flagi , ozdabiamy narodowymi barwami budynek. Tradycją już jest , że zawsze pieczemy tez rogaliki na kształt podkowy zgubionej przez konia św. Marcina. Lubimy to święto 🙂

Każdego roku nasi uczniowie i wychowankowie pamiętają o bliskich zmarłych. Odwiedzają i porządkują groby , zapalają znicze. Ta coroczna tradycja jest również okazją do kształtowania świadomości własnej tożsamości.

Życzenia świąteczne

22 grudnia 2022 by M T in

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą czasem spokoju i szczęścia,radości przeżywanej w gronie najbliższych oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.Niech Nowy Rok 2023 przyniesie wszelką pomyślnośći pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń. Wszystkiego najlepszego życzą: Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych ” Nasza Szkoła” w Michalinowie Oleśnickim

22 grudnia w naszej placówce od rana panowała podniosła świąteczna atmosfera, a zapach wigilijnych potraw unosił się wszędzie. Zgodnie z tradycją usiedliśmy wspólnie do świątecznego stołu. Odwiedzili nas goście. Był opłatek , życzenia , kolędy , świąteczne potrawy i oczywiście prezenty. Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT

Uczniowie ,,Naszej Szkoły” z wizytą w Wiosce Świętego Mikołaja w Skansen Bicz. Dzieci zwiedzały chatę Świętego Mikołaja. W pracowni Elfów przyjrzały się pracy pomocników Świętego Mikołaja, a w kąciku Elfa piekły pierniczki. Pisały również listy z prośbą o wymarzony prezent, który następnie wysyłały w mikołajkowej poczcie. Po skończonej pracy była zabawa w rytm świątecznych melodii

Podobnie jak w poprzednich edycjach Jarmarku, Nasza Szkoła wystawiła 18 grudnia na Dużym Rynku w Zagórowie własne stoisko, na którym zachęcaliśmy do zabawy 5-10-15 Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę i dbałość o szczegóły. Dziękujemy wszystkim,którzy odwiedzili nasze stoisko i wzięli udział w zabawie 5-10-15. Ozdoby świąteczne wykonane przez naszych uczniów cieszyły się wielkim powodzeniem.

Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy odbyli w listopadzie kolejne praktyki wspomagane. Tym razem pracowali w gospodarstwie ogrodniczym.

Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy oraz uczestnicy programu Rehabilitacja 25 plus przygotowali w tym roku cudeńka z makramy. Teraz uczą się jak być przedsiębiorczym – rozprowadzają wykonane ozdoby wśród rodziny , znajomych , sąsiadów i zbierają fundusze na paczki świąteczne . Następnym krokiem będzie trening ekonomiczny ( liczenie pieniędzy , dokonywanie zakupów , pakowanie ).

Szkoła do hymnu 2022

18 listopada 2022 by M T in

Podobnie jak w ubiegłych latach wzięliśmy udział w akcji MEN i o symbolicznej godzinie 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Nasze przedszkolaki

14 listopada 2022 by M T in

Wysłanie dziecka do przedszkola jest najlepszą decyzją, jaką rodzić może podjąć dla swojego dziecka. Nie warto więc przejmować się zbytnio początkowymi trudnościami. Pierwsze tygodnie w przedszkolu już za nami. Dzieci przyzwyczaiły się do nowej sytuacji, miejsca i otoczenia.

Każdego roku ,tuz przed 11 listopada, przygotowujemy się do obchodów Święta Niepodległości. Porządkujemy pamiątkową mogiłę POW-iaków w osińskim lesie , wykonujemy kotyliony , gazetki , prasujemy flagi , ozdabiamy narodowymi barwami budynek. Tradycją już jest , że zawsze pieczemy tez rogaliki na kształt podkowy zgubionej przez konia św. Marcina. Lubimy to święto 🙂

Każdego roku nasi uczniowie i wychowankowie pamiętają o bliskich zmarłych. Odwiedzają i porządkują groby , zapalają znicze. Ta coroczna tradycja jest również okazją do kształtowania świadomości własnej tożsamości.

Życzenia świąteczne

22 grudnia 2022 by M T in

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą czasem spokoju i szczęścia,radości przeżywanej w gronie najbliższych oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.Niech Nowy Rok 2023 przyniesie wszelką pomyślnośći pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń. Wszystkiego najlepszego życzą: Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych ” Nasza Szkoła” w Michalinowie Oleśnickim

22 grudnia w naszej placówce od rana panowała podniosła świąteczna atmosfera, a zapach wigilijnych potraw unosił się wszędzie. Zgodnie z tradycją usiedliśmy wspólnie do świątecznego stołu. Odwiedzili nas goście. Był opłatek , życzenia , kolędy , świąteczne potrawy i oczywiście prezenty. Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT

Uczniowie ,,Naszej Szkoły” z wizytą w Wiosce Świętego Mikołaja w Skansen Bicz. Dzieci zwiedzały chatę Świętego Mikołaja. W pracowni Elfów przyjrzały się pracy pomocników Świętego Mikołaja, a w kąciku Elfa piekły pierniczki. Pisały również listy z prośbą o wymarzony prezent, który następnie wysyłały w mikołajkowej poczcie. Po skończonej pracy była zabawa w rytm świątecznych melodii

Podobnie jak w poprzednich edycjach Jarmarku, Nasza Szkoła wystawiła 18 grudnia na Dużym Rynku w Zagórowie własne stoisko, na którym zachęcaliśmy do zabawy 5-10-15 Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę i dbałość o szczegóły. Dziękujemy wszystkim,którzy odwiedzili nasze stoisko i wzięli udział w zabawie 5-10-15. Ozdoby świąteczne wykonane przez naszych uczniów cieszyły się wielkim powodzeniem.

Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy odbyli w listopadzie kolejne praktyki wspomagane. Tym razem pracowali w gospodarstwie ogrodniczym.

Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy oraz uczestnicy programu Rehabilitacja 25 plus przygotowali w tym roku cudeńka z makramy. Teraz uczą się jak być przedsiębiorczym – rozprowadzają wykonane ozdoby wśród rodziny , znajomych , sąsiadów i zbierają fundusze na paczki świąteczne . Następnym krokiem będzie trening ekonomiczny ( liczenie pieniędzy , dokonywanie zakupów , pakowanie ).

Szkoła do hymnu 2022

18 listopada 2022 by M T in

Podobnie jak w ubiegłych latach wzięliśmy udział w akcji MEN i o symbolicznej godzinie 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Nasze przedszkolaki

14 listopada 2022 by M T in

Wysłanie dziecka do przedszkola jest najlepszą decyzją, jaką rodzić może podjąć dla swojego dziecka. Nie warto więc przejmować się zbytnio początkowymi trudnościami. Pierwsze tygodnie w przedszkolu już za nami. Dzieci przyzwyczaiły się do nowej sytuacji, miejsca i otoczenia.

Każdego roku ,tuz przed 11 listopada, przygotowujemy się do obchodów Święta Niepodległości. Porządkujemy pamiątkową mogiłę POW-iaków w osińskim lesie , wykonujemy kotyliony , gazetki , prasujemy flagi , ozdabiamy narodowymi barwami budynek. Tradycją już jest , że zawsze pieczemy tez rogaliki na kształt podkowy zgubionej przez konia św. Marcina. Lubimy to święto 🙂

Każdego roku nasi uczniowie i wychowankowie pamiętają o bliskich zmarłych. Odwiedzają i porządkują groby , zapalają znicze. Ta coroczna tradycja jest również okazją do kształtowania świadomości własnej tożsamości.

Życzenia świąteczne

22 grudnia 2022 by M T in

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą czasem spokoju i szczęścia,radości przeżywanej w gronie najbliższych oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.Niech Nowy Rok 2023 przyniesie wszelką pomyślnośći pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń. Wszystkiego najlepszego życzą: Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych ” Nasza Szkoła” w Michalinowie Oleśnickim

22 grudnia w naszej placówce od rana panowała podniosła świąteczna atmosfera, a zapach wigilijnych potraw unosił się wszędzie. Zgodnie z tradycją usiedliśmy wspólnie do świątecznego stołu. Odwiedzili nas goście. Był opłatek , życzenia , kolędy , świąteczne potrawy i oczywiście prezenty. Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT

Uczniowie ,,Naszej Szkoły” z wizytą w Wiosce Świętego Mikołaja w Skansen Bicz. Dzieci zwiedzały chatę Świętego Mikołaja. W pracowni Elfów przyjrzały się pracy pomocników Świętego Mikołaja, a w kąciku Elfa piekły pierniczki. Pisały również listy z prośbą o wymarzony prezent, który następnie wysyłały w mikołajkowej poczcie. Po skończonej pracy była zabawa w rytm świątecznych melodii

Podobnie jak w poprzednich edycjach Jarmarku, Nasza Szkoła wystawiła 18 grudnia na Dużym Rynku w Zagórowie własne stoisko, na którym zachęcaliśmy do zabawy 5-10-15 Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę i dbałość o szczegóły. Dziękujemy wszystkim,którzy odwiedzili nasze stoisko i wzięli udział w zabawie 5-10-15. Ozdoby świąteczne wykonane przez naszych uczniów cieszyły się wielkim powodzeniem.

Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy odbyli w listopadzie kolejne praktyki wspomagane. Tym razem pracowali w gospodarstwie ogrodniczym.

Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy oraz uczestnicy programu Rehabilitacja 25 plus przygotowali w tym roku cudeńka z makramy. Teraz uczą się jak być przedsiębiorczym – rozprowadzają wykonane ozdoby wśród rodziny , znajomych , sąsiadów i zbierają fundusze na paczki świąteczne . Następnym krokiem będzie trening ekonomiczny ( liczenie pieniędzy , dokonywanie zakupów , pakowanie ).

Szkoła do hymnu 2022

18 listopada 2022 by M T in

Podobnie jak w ubiegłych latach wzięliśmy udział w akcji MEN i o symbolicznej godzinie 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Nasze przedszkolaki

14 listopada 2022 by M T in

Wysłanie dziecka do przedszkola jest najlepszą decyzją, jaką rodzić może podjąć dla swojego dziecka. Nie warto więc przejmować się zbytnio początkowymi trudnościami. Pierwsze tygodnie w przedszkolu już za nami. Dzieci przyzwyczaiły się do nowej sytuacji, miejsca i otoczenia.

Każdego roku ,tuz przed 11 listopada, przygotowujemy się do obchodów Święta Niepodległości. Porządkujemy pamiątkową mogiłę POW-iaków w osińskim lesie , wykonujemy kotyliony , gazetki , prasujemy flagi , ozdabiamy narodowymi barwami budynek. Tradycją już jest , że zawsze pieczemy tez rogaliki na kształt podkowy zgubionej przez konia św. Marcina. Lubimy to święto 🙂

Każdego roku nasi uczniowie i wychowankowie pamiętają o bliskich zmarłych. Odwiedzają i porządkują groby , zapalają znicze. Ta coroczna tradycja jest również okazją do kształtowania świadomości własnej tożsamości.

Życzenia świąteczne

22 grudnia 2022 by M T in

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą czasem spokoju i szczęścia,radości przeżywanej w gronie najbliższych oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.Niech Nowy Rok 2023 przyniesie wszelką pomyślnośći pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń. Wszystkiego najlepszego życzą: Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych ” Nasza Szkoła” w Michalinowie Oleśnickim

22 grudnia w naszej placówce od rana panowała podniosła świąteczna atmosfera, a zapach wigilijnych potraw unosił się wszędzie. Zgodnie z tradycją usiedliśmy wspólnie do świątecznego stołu. Odwiedzili nas goście. Był opłatek , życzenia , kolędy , świąteczne potrawy i oczywiście prezenty. Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT

Uczniowie ,,Naszej Szkoły” z wizytą w Wiosce Świętego Mikołaja w Skansen Bicz. Dzieci zwiedzały chatę Świętego Mikołaja. W pracowni Elfów przyjrzały się pracy pomocników Świętego Mikołaja, a w kąciku Elfa piekły pierniczki. Pisały również listy z prośbą o wymarzony prezent, który następnie wysyłały w mikołajkowej poczcie. Po skończonej pracy była zabawa w rytm świątecznych melodii

Podobnie jak w poprzednich edycjach Jarmarku, Nasza Szkoła wystawiła 18 grudnia na Dużym Rynku w Zagórowie własne stoisko, na którym zachęcaliśmy do zabawy 5-10-15 Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę i dbałość o szczegóły. Dziękujemy wszystkim,którzy odwiedzili nasze stoisko i wzięli udział w zabawie 5-10-15. Ozdoby świąteczne wykonane przez naszych uczniów cieszyły się wielkim powodzeniem.

Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy odbyli w listopadzie kolejne praktyki wspomagane. Tym razem pracowali w gospodarstwie ogrodniczym.

Uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy oraz uczestnicy programu Rehabilitacja 25 plus przygotowali w tym roku cudeńka z makramy. Teraz uczą się jak być przedsiębiorczym – rozprowadzają wykonane ozdoby wśród rodziny , znajomych , sąsiadów i zbierają fundusze na paczki świąteczne . Następnym krokiem będzie trening ekonomiczny ( liczenie pieniędzy , dokonywanie zakupów , pakowanie ).

Szkoła do hymnu 2022

18 listopada 2022 by M T in

Podobnie jak w ubiegłych latach wzięliśmy udział w akcji MEN i o symbolicznej godzinie 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Nasze przedszkolaki

14 listopada 2022 by M T in

Wysłanie dziecka do przedszkola jest najlepszą decyzją, jaką rodzić może podjąć dla swojego dziecka. Nie warto więc przejmować się zbytnio początkowymi trudnościami. Pierwsze tygodnie w przedszkolu już za nami. Dzieci przyzwyczaiły się do nowej sytuacji, miejsca i otoczenia.

Każdego roku ,tuz przed 11 listopada, przygotowujemy się do obchodów Święta Niepodległości. Porządkujemy pamiątkową mogiłę POW-iaków w osińskim lesie , wykonujemy kotyliony , gazetki , prasujemy flagi , ozdabiamy narodowymi barwami budynek. Tradycją już jest , że zawsze pieczemy tez rogaliki na kształt podkowy zgubionej przez konia św. Marcina. Lubimy to święto 🙂

Każdego roku nasi uczniowie i wychowankowie pamiętają o bliskich zmarłych. Odwiedzają i porządkują groby , zapalają znicze. Ta coroczna tradycja jest również okazją do kształtowania świadomości własnej tożsamości.

TOP Skip to content