NIE PAMIETASZ HASŁA?

Wydarzenia 2022 / 2023

21.04.2023r. nasi uczniowie odbyli praktyki wspomagane w bibliotece. Dzięki życzliwości pani dyrektor oraz pań bibliotekarek mogli, w roli asystentów bibliotekarza, włączyć się w organizację Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Wspólnie z zespołem biblioteki obsługiwali czytelników , promowali książki , pomagali bibliotekarkom w ich obowiązkach. Wykonywali swoje zadania z dużym przejęciem i odpowiedzialnością. Możliwość realizacji

#SprzątamyDlaPolski

25 kwietnia 2023 by M T in

„Nasza Szkoła” Michalinów przyłączyła się do V edycji ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski. Wraz z naszymi uczniami wyruszyliśmy w teren przy naszej szkole, by posprzątać porzucone śmieci. Była również to dobra okazja do przypomnienia zasad prawidłowej segregacji śmieci, ale także kształtowania odpowiedzialności za wspólne dobro oraz promowania postaw proekologicznych wśród uczniów.

Dzisiaj (19.04.2023) uczniowie i wychowankowie ZNSiPO w Michalinowie Oleśnickim wzięli udział w społecznej akcji ,,Żonkile” zorganizowanej wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Zagórów oraz Szkołą Podstawową w Zagórowie w celu upamiętnia 80 tej rocznicy Powstania w getcie warszawskim. Podczas przemarszu ulicami Zagórowa przypominaliśmy wszystkim o wydarzeniach, które miały miejsce w 1943 r. obdarowując wlasnoręcznie

Wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Zagórów przygotowujemy się do akcji „Żonkile” organizowanej przez Muzeum Polin.

3 kwietnia organizator ,czyli GOK w Zagórowie ,rozstrzygnął konkurs „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA”. Na konkurs wpłynęło 59 prac wykonanych różnymi technikami. Wśród laureatów są także nasi uczniowie. I miejsce- BŁAŻEJ PARUS ( uczestnik programu Rehabilitacja 25 plus) II miejsce- PATRYK FAJKOWSKI ( uczestnik programu Rehabilitacja 25 plus) III miejsce- ELIZA MAZUREK ( uczennica kl. VII) Wyróżnienie

Wesołego Alleluja!

5 kwietnia 2023 by M T in

Przedostatni dzień  w szkole, poprzedzający  Święta Wielkanocne, różni się od pozostałych. W tym dniu w Naszej Szkole  stało się tradycją  świąteczne śniadanie. Przedszkolaki , uczniowie i wychowankowie wraz ze swoimi nauczycielami i opiekunami   zasiadają do wcześniej przygotowanych stołów, pełnych tradycyjnych potraw. Zapach świeżego chleba, jaj, kiełbasy, świątecznych wypieków  zachęca i zaprasza  do świętowania.  Już wkrótce w

Nasza placówka , jak każdego roku , włączyła się w propagowanie wiedzy na temat autyzmu i budowanie wrażliwości społecznej w tym zakresie. Uczniowie w ramach zajęć przygotowali niebieskie emblematy , plakat , nagrali filmik promujący niebieską edycję PARKRUNU. W sobotę 1 kwietnia uczestniczyliśmy też w tej akcji wraz z członkami PARKRUN Szubianki Zagórów , WTZ

Dziś ( 28.03.2023r.)uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy (w ramach praktyki wspomaganej) oraz uczestnicy programu Rehabilitacja 25 plus (w ramach zajęć rozwijających zainteresowania) odwiedzili fabrykę Volkswagena we Wrześni. Wyjazd poprzedzony był odpowiednim przygotowaniem uczniów, czyli poznaniem regulaminu , zasad BHP, obejrzeniem specjalnego filmu instruktażowego. Na miejscu, w fabryce, uczniowie zwiedzili dział budowy karoserii i dział montażu.

21.04.2023r. nasi uczniowie odbyli praktyki wspomagane w bibliotece. Dzięki życzliwości pani dyrektor oraz pań bibliotekarek mogli, w roli asystentów bibliotekarza, włączyć się w organizację Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Wspólnie z zespołem biblioteki obsługiwali czytelników , promowali książki , pomagali bibliotekarkom w ich obowiązkach. Wykonywali swoje zadania z dużym przejęciem i odpowiedzialnością. Możliwość realizacji

#SprzątamyDlaPolski

25 kwietnia 2023 by M T in

„Nasza Szkoła” Michalinów przyłączyła się do V edycji ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski. Wraz z naszymi uczniami wyruszyliśmy w teren przy naszej szkole, by posprzątać porzucone śmieci. Była również to dobra okazja do przypomnienia zasad prawidłowej segregacji śmieci, ale także kształtowania odpowiedzialności za wspólne dobro oraz promowania postaw proekologicznych wśród uczniów.

Dzisiaj (19.04.2023) uczniowie i wychowankowie ZNSiPO w Michalinowie Oleśnickim wzięli udział w społecznej akcji ,,Żonkile” zorganizowanej wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Zagórów oraz Szkołą Podstawową w Zagórowie w celu upamiętnia 80 tej rocznicy Powstania w getcie warszawskim. Podczas przemarszu ulicami Zagórowa przypominaliśmy wszystkim o wydarzeniach, które miały miejsce w 1943 r. obdarowując wlasnoręcznie

Wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Zagórów przygotowujemy się do akcji „Żonkile” organizowanej przez Muzeum Polin.

3 kwietnia organizator ,czyli GOK w Zagórowie ,rozstrzygnął konkurs „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA”. Na konkurs wpłynęło 59 prac wykonanych różnymi technikami. Wśród laureatów są także nasi uczniowie. I miejsce- BŁAŻEJ PARUS ( uczestnik programu Rehabilitacja 25 plus) II miejsce- PATRYK FAJKOWSKI ( uczestnik programu Rehabilitacja 25 plus) III miejsce- ELIZA MAZUREK ( uczennica kl. VII) Wyróżnienie

Wesołego Alleluja!

5 kwietnia 2023 by M T in

Przedostatni dzień  w szkole, poprzedzający  Święta Wielkanocne, różni się od pozostałych. W tym dniu w Naszej Szkole  stało się tradycją  świąteczne śniadanie. Przedszkolaki , uczniowie i wychowankowie wraz ze swoimi nauczycielami i opiekunami   zasiadają do wcześniej przygotowanych stołów, pełnych tradycyjnych potraw. Zapach świeżego chleba, jaj, kiełbasy, świątecznych wypieków  zachęca i zaprasza  do świętowania.  Już wkrótce w

Nasza placówka , jak każdego roku , włączyła się w propagowanie wiedzy na temat autyzmu i budowanie wrażliwości społecznej w tym zakresie. Uczniowie w ramach zajęć przygotowali niebieskie emblematy , plakat , nagrali filmik promujący niebieską edycję PARKRUNU. W sobotę 1 kwietnia uczestniczyliśmy też w tej akcji wraz z członkami PARKRUN Szubianki Zagórów , WTZ

Dziś ( 28.03.2023r.)uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy (w ramach praktyki wspomaganej) oraz uczestnicy programu Rehabilitacja 25 plus (w ramach zajęć rozwijających zainteresowania) odwiedzili fabrykę Volkswagena we Wrześni. Wyjazd poprzedzony był odpowiednim przygotowaniem uczniów, czyli poznaniem regulaminu , zasad BHP, obejrzeniem specjalnego filmu instruktażowego. Na miejscu, w fabryce, uczniowie zwiedzili dział budowy karoserii i dział montażu.

21.04.2023r. nasi uczniowie odbyli praktyki wspomagane w bibliotece. Dzięki życzliwości pani dyrektor oraz pań bibliotekarek mogli, w roli asystentów bibliotekarza, włączyć się w organizację Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Wspólnie z zespołem biblioteki obsługiwali czytelników , promowali książki , pomagali bibliotekarkom w ich obowiązkach. Wykonywali swoje zadania z dużym przejęciem i odpowiedzialnością. Możliwość realizacji

#SprzątamyDlaPolski

25 kwietnia 2023 by M T in

„Nasza Szkoła” Michalinów przyłączyła się do V edycji ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski. Wraz z naszymi uczniami wyruszyliśmy w teren przy naszej szkole, by posprzątać porzucone śmieci. Była również to dobra okazja do przypomnienia zasad prawidłowej segregacji śmieci, ale także kształtowania odpowiedzialności za wspólne dobro oraz promowania postaw proekologicznych wśród uczniów.

Dzisiaj (19.04.2023) uczniowie i wychowankowie ZNSiPO w Michalinowie Oleśnickim wzięli udział w społecznej akcji ,,Żonkile” zorganizowanej wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Zagórów oraz Szkołą Podstawową w Zagórowie w celu upamiętnia 80 tej rocznicy Powstania w getcie warszawskim. Podczas przemarszu ulicami Zagórowa przypominaliśmy wszystkim o wydarzeniach, które miały miejsce w 1943 r. obdarowując wlasnoręcznie

Wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Zagórów przygotowujemy się do akcji „Żonkile” organizowanej przez Muzeum Polin.

3 kwietnia organizator ,czyli GOK w Zagórowie ,rozstrzygnął konkurs „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA”. Na konkurs wpłynęło 59 prac wykonanych różnymi technikami. Wśród laureatów są także nasi uczniowie. I miejsce- BŁAŻEJ PARUS ( uczestnik programu Rehabilitacja 25 plus) II miejsce- PATRYK FAJKOWSKI ( uczestnik programu Rehabilitacja 25 plus) III miejsce- ELIZA MAZUREK ( uczennica kl. VII) Wyróżnienie

Wesołego Alleluja!

5 kwietnia 2023 by M T in

Przedostatni dzień  w szkole, poprzedzający  Święta Wielkanocne, różni się od pozostałych. W tym dniu w Naszej Szkole  stało się tradycją  świąteczne śniadanie. Przedszkolaki , uczniowie i wychowankowie wraz ze swoimi nauczycielami i opiekunami   zasiadają do wcześniej przygotowanych stołów, pełnych tradycyjnych potraw. Zapach świeżego chleba, jaj, kiełbasy, świątecznych wypieków  zachęca i zaprasza  do świętowania.  Już wkrótce w

Nasza placówka , jak każdego roku , włączyła się w propagowanie wiedzy na temat autyzmu i budowanie wrażliwości społecznej w tym zakresie. Uczniowie w ramach zajęć przygotowali niebieskie emblematy , plakat , nagrali filmik promujący niebieską edycję PARKRUNU. W sobotę 1 kwietnia uczestniczyliśmy też w tej akcji wraz z członkami PARKRUN Szubianki Zagórów , WTZ

Dziś ( 28.03.2023r.)uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy (w ramach praktyki wspomaganej) oraz uczestnicy programu Rehabilitacja 25 plus (w ramach zajęć rozwijających zainteresowania) odwiedzili fabrykę Volkswagena we Wrześni. Wyjazd poprzedzony był odpowiednim przygotowaniem uczniów, czyli poznaniem regulaminu , zasad BHP, obejrzeniem specjalnego filmu instruktażowego. Na miejscu, w fabryce, uczniowie zwiedzili dział budowy karoserii i dział montażu.

21.04.2023r. nasi uczniowie odbyli praktyki wspomagane w bibliotece. Dzięki życzliwości pani dyrektor oraz pań bibliotekarek mogli, w roli asystentów bibliotekarza, włączyć się w organizację Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Wspólnie z zespołem biblioteki obsługiwali czytelników , promowali książki , pomagali bibliotekarkom w ich obowiązkach. Wykonywali swoje zadania z dużym przejęciem i odpowiedzialnością. Możliwość realizacji

#SprzątamyDlaPolski

25 kwietnia 2023 by M T in

„Nasza Szkoła” Michalinów przyłączyła się do V edycji ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski. Wraz z naszymi uczniami wyruszyliśmy w teren przy naszej szkole, by posprzątać porzucone śmieci. Była również to dobra okazja do przypomnienia zasad prawidłowej segregacji śmieci, ale także kształtowania odpowiedzialności za wspólne dobro oraz promowania postaw proekologicznych wśród uczniów.

Dzisiaj (19.04.2023) uczniowie i wychowankowie ZNSiPO w Michalinowie Oleśnickim wzięli udział w społecznej akcji ,,Żonkile” zorganizowanej wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Zagórów oraz Szkołą Podstawową w Zagórowie w celu upamiętnia 80 tej rocznicy Powstania w getcie warszawskim. Podczas przemarszu ulicami Zagórowa przypominaliśmy wszystkim o wydarzeniach, które miały miejsce w 1943 r. obdarowując wlasnoręcznie

Wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Zagórów przygotowujemy się do akcji „Żonkile” organizowanej przez Muzeum Polin.

3 kwietnia organizator ,czyli GOK w Zagórowie ,rozstrzygnął konkurs „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA”. Na konkurs wpłynęło 59 prac wykonanych różnymi technikami. Wśród laureatów są także nasi uczniowie. I miejsce- BŁAŻEJ PARUS ( uczestnik programu Rehabilitacja 25 plus) II miejsce- PATRYK FAJKOWSKI ( uczestnik programu Rehabilitacja 25 plus) III miejsce- ELIZA MAZUREK ( uczennica kl. VII) Wyróżnienie

Wesołego Alleluja!

5 kwietnia 2023 by M T in

Przedostatni dzień  w szkole, poprzedzający  Święta Wielkanocne, różni się od pozostałych. W tym dniu w Naszej Szkole  stało się tradycją  świąteczne śniadanie. Przedszkolaki , uczniowie i wychowankowie wraz ze swoimi nauczycielami i opiekunami   zasiadają do wcześniej przygotowanych stołów, pełnych tradycyjnych potraw. Zapach świeżego chleba, jaj, kiełbasy, świątecznych wypieków  zachęca i zaprasza  do świętowania.  Już wkrótce w

Nasza placówka , jak każdego roku , włączyła się w propagowanie wiedzy na temat autyzmu i budowanie wrażliwości społecznej w tym zakresie. Uczniowie w ramach zajęć przygotowali niebieskie emblematy , plakat , nagrali filmik promujący niebieską edycję PARKRUNU. W sobotę 1 kwietnia uczestniczyliśmy też w tej akcji wraz z członkami PARKRUN Szubianki Zagórów , WTZ

Dziś ( 28.03.2023r.)uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy (w ramach praktyki wspomaganej) oraz uczestnicy programu Rehabilitacja 25 plus (w ramach zajęć rozwijających zainteresowania) odwiedzili fabrykę Volkswagena we Wrześni. Wyjazd poprzedzony był odpowiednim przygotowaniem uczniów, czyli poznaniem regulaminu , zasad BHP, obejrzeniem specjalnego filmu instruktażowego. Na miejscu, w fabryce, uczniowie zwiedzili dział budowy karoserii i dział montażu.

21.04.2023r. nasi uczniowie odbyli praktyki wspomagane w bibliotece. Dzięki życzliwości pani dyrektor oraz pań bibliotekarek mogli, w roli asystentów bibliotekarza, włączyć się w organizację Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Wspólnie z zespołem biblioteki obsługiwali czytelników , promowali książki , pomagali bibliotekarkom w ich obowiązkach. Wykonywali swoje zadania z dużym przejęciem i odpowiedzialnością. Możliwość realizacji

#SprzątamyDlaPolski

25 kwietnia 2023 by M T in

„Nasza Szkoła” Michalinów przyłączyła się do V edycji ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski. Wraz z naszymi uczniami wyruszyliśmy w teren przy naszej szkole, by posprzątać porzucone śmieci. Była również to dobra okazja do przypomnienia zasad prawidłowej segregacji śmieci, ale także kształtowania odpowiedzialności za wspólne dobro oraz promowania postaw proekologicznych wśród uczniów.

Dzisiaj (19.04.2023) uczniowie i wychowankowie ZNSiPO w Michalinowie Oleśnickim wzięli udział w społecznej akcji ,,Żonkile” zorganizowanej wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Zagórów oraz Szkołą Podstawową w Zagórowie w celu upamiętnia 80 tej rocznicy Powstania w getcie warszawskim. Podczas przemarszu ulicami Zagórowa przypominaliśmy wszystkim o wydarzeniach, które miały miejsce w 1943 r. obdarowując wlasnoręcznie

Wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Zagórów przygotowujemy się do akcji „Żonkile” organizowanej przez Muzeum Polin.

3 kwietnia organizator ,czyli GOK w Zagórowie ,rozstrzygnął konkurs „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA”. Na konkurs wpłynęło 59 prac wykonanych różnymi technikami. Wśród laureatów są także nasi uczniowie. I miejsce- BŁAŻEJ PARUS ( uczestnik programu Rehabilitacja 25 plus) II miejsce- PATRYK FAJKOWSKI ( uczestnik programu Rehabilitacja 25 plus) III miejsce- ELIZA MAZUREK ( uczennica kl. VII) Wyróżnienie

Wesołego Alleluja!

5 kwietnia 2023 by M T in

Przedostatni dzień  w szkole, poprzedzający  Święta Wielkanocne, różni się od pozostałych. W tym dniu w Naszej Szkole  stało się tradycją  świąteczne śniadanie. Przedszkolaki , uczniowie i wychowankowie wraz ze swoimi nauczycielami i opiekunami   zasiadają do wcześniej przygotowanych stołów, pełnych tradycyjnych potraw. Zapach świeżego chleba, jaj, kiełbasy, świątecznych wypieków  zachęca i zaprasza  do świętowania.  Już wkrótce w

Nasza placówka , jak każdego roku , włączyła się w propagowanie wiedzy na temat autyzmu i budowanie wrażliwości społecznej w tym zakresie. Uczniowie w ramach zajęć przygotowali niebieskie emblematy , plakat , nagrali filmik promujący niebieską edycję PARKRUNU. W sobotę 1 kwietnia uczestniczyliśmy też w tej akcji wraz z członkami PARKRUN Szubianki Zagórów , WTZ

Dziś ( 28.03.2023r.)uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy (w ramach praktyki wspomaganej) oraz uczestnicy programu Rehabilitacja 25 plus (w ramach zajęć rozwijających zainteresowania) odwiedzili fabrykę Volkswagena we Wrześni. Wyjazd poprzedzony był odpowiednim przygotowaniem uczniów, czyli poznaniem regulaminu , zasad BHP, obejrzeniem specjalnego filmu instruktażowego. Na miejscu, w fabryce, uczniowie zwiedzili dział budowy karoserii i dział montażu.

21.04.2023r. nasi uczniowie odbyli praktyki wspomagane w bibliotece. Dzięki życzliwości pani dyrektor oraz pań bibliotekarek mogli, w roli asystentów bibliotekarza, włączyć się w organizację Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Wspólnie z zespołem biblioteki obsługiwali czytelników , promowali książki , pomagali bibliotekarkom w ich obowiązkach. Wykonywali swoje zadania z dużym przejęciem i odpowiedzialnością. Możliwość realizacji

#SprzątamyDlaPolski

25 kwietnia 2023 by M T in

„Nasza Szkoła” Michalinów przyłączyła się do V edycji ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski. Wraz z naszymi uczniami wyruszyliśmy w teren przy naszej szkole, by posprzątać porzucone śmieci. Była również to dobra okazja do przypomnienia zasad prawidłowej segregacji śmieci, ale także kształtowania odpowiedzialności za wspólne dobro oraz promowania postaw proekologicznych wśród uczniów.

Dzisiaj (19.04.2023) uczniowie i wychowankowie ZNSiPO w Michalinowie Oleśnickim wzięli udział w społecznej akcji ,,Żonkile” zorganizowanej wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Zagórów oraz Szkołą Podstawową w Zagórowie w celu upamiętnia 80 tej rocznicy Powstania w getcie warszawskim. Podczas przemarszu ulicami Zagórowa przypominaliśmy wszystkim o wydarzeniach, które miały miejsce w 1943 r. obdarowując wlasnoręcznie

Wspólnie z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Zagórów przygotowujemy się do akcji „Żonkile” organizowanej przez Muzeum Polin.

3 kwietnia organizator ,czyli GOK w Zagórowie ,rozstrzygnął konkurs „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA”. Na konkurs wpłynęło 59 prac wykonanych różnymi technikami. Wśród laureatów są także nasi uczniowie. I miejsce- BŁAŻEJ PARUS ( uczestnik programu Rehabilitacja 25 plus) II miejsce- PATRYK FAJKOWSKI ( uczestnik programu Rehabilitacja 25 plus) III miejsce- ELIZA MAZUREK ( uczennica kl. VII) Wyróżnienie

Wesołego Alleluja!

5 kwietnia 2023 by M T in

Przedostatni dzień  w szkole, poprzedzający  Święta Wielkanocne, różni się od pozostałych. W tym dniu w Naszej Szkole  stało się tradycją  świąteczne śniadanie. Przedszkolaki , uczniowie i wychowankowie wraz ze swoimi nauczycielami i opiekunami   zasiadają do wcześniej przygotowanych stołów, pełnych tradycyjnych potraw. Zapach świeżego chleba, jaj, kiełbasy, świątecznych wypieków  zachęca i zaprasza  do świętowania.  Już wkrótce w

Nasza placówka , jak każdego roku , włączyła się w propagowanie wiedzy na temat autyzmu i budowanie wrażliwości społecznej w tym zakresie. Uczniowie w ramach zajęć przygotowali niebieskie emblematy , plakat , nagrali filmik promujący niebieską edycję PARKRUNU. W sobotę 1 kwietnia uczestniczyliśmy też w tej akcji wraz z członkami PARKRUN Szubianki Zagórów , WTZ

Dziś ( 28.03.2023r.)uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy (w ramach praktyki wspomaganej) oraz uczestnicy programu Rehabilitacja 25 plus (w ramach zajęć rozwijających zainteresowania) odwiedzili fabrykę Volkswagena we Wrześni. Wyjazd poprzedzony był odpowiednim przygotowaniem uczniów, czyli poznaniem regulaminu , zasad BHP, obejrzeniem specjalnego filmu instruktażowego. Na miejscu, w fabryce, uczniowie zwiedzili dział budowy karoserii i dział montażu.

TOP Skip to content