NIE PAMIETASZ HASŁA?

Wydarzenia 2021 / 2022

2 kwietnia, z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu , ubrani w niebieskie akcenty braliśmy udział w Parkrun Szubianki Zagórów. Spacerowaliśmy , biegaliśmy z myślą o osobach zmagających się z autyzmem.

Dziś kolorowe skarpety i prezentacja naszych cudownych uczniów i wychowanków z Z.Downa na FB „Nasza Szkoła”Michalinów Drobne gesty mają znaczenie, mogą przysłużyć się niwelowaniu barier i przezwyciężaniu krzywdzących stereotypów.

Recytacja  to w naszej szkole  już tradycja . W minionych latach  organizowaliśmy z powodzeniem konkurs  recytatorski  „ Słowem w serce ,sercem w słowo”  dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami sprzężonymi . Przez  ostatnie  dwa  lata ,z powodu  pandemii , musieliśmy nieco  zmodyfikować  nasze plany . Z uwagi na obostrzenia  covidowe  nie mogliśmy do siebie zaprosić

Dzień kobiet

9 marca 2022 by M T in

Zabawa karnawałowa

8 marca 2022 by M T in

Walentynki

8 marca 2022 by M T in

Dzień Świętego Walentego Z tej okazji na zajęciach w zespołach rewalidacyjno – wychowawczych królował kolor czerwony. Była stymulacja wzrokowa, słuchowa, dotykowa, przedsionkowa.

Dzięki hojnym sercom rodziców, uczestników i pracowników ,,Naszej Szkoły” oraz WTZ w Michalinowie Oleśnickim udało się na rzecz Tymka Kamińskiego zebrać do puszki kwotę 913,40 zł. Dodatkowo z licytacji fantów dostarczonych do naszej Placówki uzyskaliśmy kwotę 3090 zł.Na tym nie poprzestajemy, akcja trwa nadal, więc zapraszamy wszystkich ludzi o dobrych sercach do wsparcia Tymka Kamińskiego

Przyjaciel „ Naszej Szkoły” pan Georg Klick  wraz  z gronem swoich znajomych z Polski i Niemiec,  we współpracy z dyrektorem placówki , ufundował  nam piękne banery reklamowe , które zostały zawieszone w  reprezentatywnych miejscach 5 gmin ( Zagórów , Pyzdry , Rzgów , Lądek , Gizałki). Chcemy aby wieści o tym co robimy rozchodziły się 

Życzenia świąteczne

22 grudnia 2021 by M T in

Wszystkim naszym uczniom , wychowankom oraz ich rodzinom,a także wszystkim przyjaciołom , sponsorom , współpracownikom ” Naszej Szkoły ” w Michalinowie życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

„ Nasza Szkoła” w roku szkolnym 2020/2021 uczestniczyła w   programie  EKO-SZKOŁY . Realizowaliśmy ambitne zadania w obszarach : bioróżnorodność i tereny przyszkolne. Decyzją Kapituły Programu otrzymaliśmy CERTYFIKAT  ZIELONA  FLAGA  potwierdzający najwyższą jakość działań na rzecz ochrony przyrody i zrównoważonego rozwoju. Tym samym nasza placówka dołączyła do międzynarodowej społeczności  56 000 certyfikowanych  placówek z 70 krajów . Certyfikat przyznano

Zwycięzca oraz uczestnicy VI Gminnego Konkursu Plastycznego ,,Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa” organizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zagórowie. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Szkolne Koło Wolontariatu prowadziło akcję ,,Ile waży Święty Mikołaj”. Uczniowie i wychowankowie zbierali pieniądze na rzecz Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie. Udało nam się zebrać kwotę 335zł. Datek został wysłany do Fundacji na wsparcie misji dobrego wychowania. Druga akcja charytatywna z powodzenie zrealizowana przez nasze SKW „Fajniaki” to ,,Opatrunek na ratunek”. Paczka z materiałami opatrunkowymi

Uczniowie Szkoły Podstawowej z Zagórowa podzielili się z nami swoimi zainteresowaniami. Marcin zaprezentował nam różne algorytmy układania kostki Rubika, a Mażoretki przedstawiły układy marszowo-taneczne.

TOP Skip to content