NIE PAMIETASZ HASŁA?

Wydarzenia 2020 / 2021

Wakacje !!!!!

25 czerwca 2021 by M T in

Z okazji  rozpoczęcia  wakacji  życzymy  wszystkim wakacyjnych radości : słońca , podróży , bezpiecznych przygód  i  zasłużonego odpoczynku . Do zobaczenia we wrześniu !

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 wszystkim uczniom , wychowankom , rodzicom  składamy serdeczne podziękowania  za całoroczną współpracę. Uczniom i wychowankom  gratulujemy  sukcesów . Doceniamy  Wasz  codzienny  wysiłek  i  zaangażowanie.  Jesteśmy  z Was  dumni !  Niech czas wakacji będzie dla Was czasem odpoczynku  i  beztroski. Prezentację z wydarzeń w roku szk. 2020/2021 można obejrzeć po

24 czerwca , na zakończenie roku szkolnego ,uczniowie szkoły oraz  uczestnicy programu Rehabilitacja 25 plus wyjechali do  Centrum Edukacji i Rozrywki Mikroskala w Koninie. Obejrzeli tam wystawę interaktywnych makiet przedstawiających rożne wydarzenia ,  budynki  , zjawiska przyrodnicze oraz makiety filmowe , kolejowe oraz  kulkowe tsunami. Ten  pełen atrakcji wyjazd  zakończył  nasze zmagania  edukacyjne  w roku

17 czerwca odwiedziliśmy ZOO Safari w Borysewie . Choć było upalnie ,wycieczka dostarczyła nam wielu pozytywnych wrażeń i była ciekawą lekcją przyrody.

Warsztaty YOGI

15 czerwca 2021 by M T in

Warsztaty  Yogi – czas na  pracę  ze swoim ciałem  , oddechem ,  koncerty  gongów  i  mis dźwiękowych,  które wprawiają  w stan totalnego rozluźnienia i dają niesamowite odczucia w ciele. Wszystko to  pod okiem  joginki, instruktorki jogi  Julity Roszak . Serdecznie dziękujemy  za  ten niezwykły czas . ( zdjęcia po kliknięciu w tytuł atrykułu)

10.06.2021r. uczniowie Naszej Szkoły mieli okazję z bliska poznać sympatyczne małe zwierzątka. Wszyscy z zaciekawieniem i odwagą dotykali węża , olbrzymiego ślimaka , myszy , królika i inne cuda natury. Te doznania płynące z tak bezpośredniego i bliskiego kontaktu na długo pozostaną w pamięci uczniów. (więcej zdjęć po kliknięciu w tytuł artykułu)

Uczniowie Naszej Szkoły biorą udział w konkursie ZOBACZ CO POTRAFIĘ. Konkursowe filmy można obejrzeć po kliknięciu w nagłówek tego wpisu. Zapraszamy do oglądania i kibicowania.

(aby obejrzeć relację foto kliknij w tytuł artykułu) Każdego roku , w maju  organizujemy akcję  „ NASZA  SZKOŁA  MASZERUJE ”. Jest  to  marsz z kijkami  Nordic Walking . To bardzo  wygodna forma rekreacji ruchowej na świeżym powietrzu . Ćwiczenia z kijkami w terenie dostarczają dzieciom nieocenionych bodźców rozwojowych, których nie zapewnia sala gimnastyczna. Lekcje te

ŻYCZENIA DLA MAMY

28 maja 2021 by M T in

Najdroższa Mamo! Zawsze cierpliwa, oddana, troskliwa,zawsze spiesząca z pomocą, żyj w szczęściu i zdrowiu. Sto lat ukochanej Mamie!!!

Na zaproszenie 36 Drużyny Harcerskiej ” Nieprzetartego Szlaku” im. Małoletniaków , Namiestnictwa Drużyn ” Nieprzetartego Szlaku” i Komendy Hufca ZHP Konin wzięliśmy udział w konkursie plastycznym ” Podziel się uśmiechem”.Malowaliśmy swoje uśmiechnięte autoportrety bo ” najbardziej nam do twarzy z uśmiechem” :)Zachęcamy do obejrzenia naszych prac . ( widoczne po kliknięciu w tytuł tego artykułu)

TOP Skip to content