NIE PAMIETASZ HASŁA?

Komunikaty i ogłoszenia

Rekrutacja START!

8 marca 2022 by M T in

Rozlicz PIT za 2021 rok i przekaż 1% podatku osobom z niepełnosprawnością intelektualną. To proste! Wypełnij PIT i wskaż KRS 0000330743 Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zagórowie z siedzibą w Michalinowie.Twój 1% ma znaczenie !!! DZIĘKUJEMY

Informujemy , że w roku szkolnym 2021/2022  PSONI  Koło w Zagórowie z siedzibą w Michalinowie ( poprzez swoją placówkę:  Zespół Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych „ NASZA Szkoła” w Michalinowie )  jest  realizatorem   programu  PFRON  „ Rehabilitacja 25 plus” Celem programu  jest  zapewnienie  absolwentom ciągłości  oddziaływań terapeutycznych w zakresie utrzymania samodzielności i niezależności w życiu

Nasza Szkoła  ,w  imieniu  Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zagórowie , realizuje  pilotażowy program PFRON  Rehabilitacja 25 plus. Beneficjentami programu są niezatrudnione osoby niepełnosprawne będące absolwentami: 1.OREW bądź ORW w wieku powyżej 25 roku życia, bądź absolwentami SPdP w wieku powyżej 24 roku życia, z niepełnosprawnością intelektualną (w tym sprzężoną

TOP Skip to content